#17

ZÁVĚSNÝ TALÍŘ S MOTIVEM Z POHÁDKY TISÍC A JEDNA NOC - UKKI UKLEYA, MÍŠEŇ

#17

Porcelain
56 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Německo, Míšeň, rok 1983. Bílý, kobaltově modrý a zlacený porcelán. Limitovaná série. Název talíře: Chalífa v Bagdádu. Autorka modelu: Ukki Ukleya (nar. 1936). Originální kazeta součástí. Přiložen certifikát. Porcelánka Meissen, Míšeň. Průměr 26 cm. Rozměr kazety: 30,5 cm x 30,5 cm. Dekorativní talíř s námětem sedícího chalífy na koni, portréty mužů a dívek i kopule mešit. Signováno vpravo dole. Značeno zespodu: modře popis a název modelu, jméno autorky, rok výroby limitované série, značka a jméno porcelánky.