#2

DEKORATIVNÍ ZLACENÁ MÍSA - SLAVKOV

#2

Porcelain
6 limitů
117 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
20. 6. 2024 19:00

Čechy, Slavkov 1850 - 1870. Bílý, zlacený a barevně ručně malovaný porcelán. Období a styl: pozdní biedermeier. Porcelánka Schlaggenwald, Slavkov. Průměr 28 cm, výška 6 cm. Bílá porcelánová mísa se zlacenými okraji ve tvaru hvězdy. Zdobená reliéfním ornamentem listů a medailonu v maurském stylu, červenými linkami a okružím. Značeno zespodu: vtlačené písmeno S.