#201

ŠEST STŘÍBRNÝCH MISTIČEK SE LŽIČKAMI - VINCENC ŠEBOR, PRAHA

#201

Silver
3 limity
91 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
20. 6. 2024 19:00

Čechy, Praha 1880 - 1920. Stříbro, sklo. Ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 290,50 g. Klenotník, zlatník a stříbrník Vincenc Šebor (1840 - po r.1910) c.k. dvorní dodavatel činný též v Obchodní a živnostenské komoře. Rozměr mističek: výška 3,5 cm, šířka 5,5 cm, horní průměr 4,5 cm. Délka lžiček 6 cm. Šest stříbrných kulatých mističek na sůl a pepř uvnitř zlacených. Stojících na třech esovitě tvarovaných nožkách. Na čelní straně gravírovaný proplétaný monogram. Lžičky uvnitř zlacené, s rozšiřující se rukojetí. Misky značené: pražský rakousko-uherský punc Diana, mistrovská značka, jméno klenotníka - Sebor. Lžičky značené: pražský rakousko-uherský punc hlava psa, mistrovská značka.