#26

DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA

DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA
DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA
DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA
DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA
DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA
#26

DÓZIČKA S KVĚTINAMI - KALOCSA

Porcelain
57 zobrazení
Vyvolávací cena: 100 Kč
20. 6. 2024 19:00

Maďarsko, Kalocsa, druhá polovina minulého století. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Porcelánka Kalocsa. Průměr 7 cm, výška 5 cm. Kulatá dózička z bílého porcelánu se zlatými linkami. Zdobená ručně malovanými barevnými květinami s listy, vycházející z maďarského lidového vzoru. Značeno zespodu: modrá firemní značka a číslo malíře.