#32

SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ

SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ
SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ
SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ
SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ
SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ
#32

SVÍCEN S CHLAPEČKEM - BŘEZOVÁ

Porcelain
3 limity
79 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
20. 6. 2024 19:00

Československo, Březová, od roku 1945. Slonovinově bílý a zlacený porcelán. V secesním stylu. Porcelánka Březová, Pirkenhammer. Výška 12 cm, šířka 17,5 cm. Stolní svícen s dvěma rameny a zlacenými linkami s ornamenty. Uprostřed sedící soška nahého chlapce. Značeno zespodu: zeleně Pirkenhammer, Czechoslovakia.