#33

VÁŠNIVÝ ČTENÁŘ - FRAUREUTH, HANS HARDENS

#33

Porcelain
74 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Německo, Fraureuth 1910 - 1926. Bílý a zlacený porcelán. Autor modelu: Hans Hardens (1875-1955) pro porcelánku Fraureuth. Výška 17 cm, spodní průměr 6,5 cm. Soška stojícího knihomola s brýlemi na očích čtoucího zblízka knihu. Kruhový podstavec se signaturou Hardens. Značeno zespodu: zeleně Fraureuth, Saxony.