#35

DÍVKA V ŠIROKÉ SUKNI - ROYAL DUX, DUCHCOV

#35

Porcelain
3 limity
91 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
20. 6. 2024 19:00

Československo, Duchcov 1920 - 1980. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Výška 20 cm, šířka 17,5 cm. Soška tančící dívky přidržující si cípy šatů zdobených kytičkami. Značeno zespodu: zeleně Royal Dux Czechoslovakia.