#48

HNĚDÝ TALÍŘ S KVĚTINAMI - AUGUST NOWOTNY, ALTROHLAU

#48

Ceramics
64 zobrazení
Vyvolávací cena: 300 Kč
20. 6. 2024 19:00

Čechy, Stará Role 1823 - 1884. Bílá, hnědá a zlacená kamenina. Manufaktura August Nowotny, Stará Role - Altrohlau. Průměr 20 cm. Dekorativní závěsný menší talíř zdobený hnědým květinovým podglazurně tištěným dekorem. Zlacené linky a ornamenty. Vlasová prasklinka na spodní části talíře. Značeno zespodu: tištěná a vtlačená značka.