#53

TALÍŘ S MODRÝM ORNAMENTEM A RŮŽEMI - HOLLÓHAZA, MAĎARSKO

#53

Ceramics
42 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Maďarsko, Hollóhaza 1860 - 1902. Světlá a barevně ručně malovaná keramika. Výrobce Hollóhaza. Průměr 23 cm. Závěsný hluboký světlý keramický talíř s ústředním motivem modrého křížku s modrým květem orámovaným velkými květy růží. Horní modrý ornamentální pás s červenými linkami. Značeno zespoduu: vtlačené Hollóhaza.