Dánsko 1900-1930 Olej na plátně 74 x 100 cm Signováno vlevo dole Celkový rozměr 82,5 x 109,5 cm Motiv plachetnic na klidném moři za měsíční noci. Stříbrný rám s reliéfním ornamentem.