#148

HANS PETER ENGMANN ( 1879-1938 ) - PLACHETNICE ZA MĚSÍČNÍHO SVITU

#148

1 limit
214 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
19. 5. 2022 19:00

Dánsko 1900-1930 Olej na plátně 74 x 100 cm Signováno vlevo dole Celkový rozměr 82,5 x 109,5 cm Motiv plachetnic na klidném moři za měsíční noci. Stříbrný rám s reliéfním ornamentem.