Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#139
Václav Sivko
(1923 – 1974)
Z ULICE, KRESBA TUŠÍ 1946
#139
Václav Sivko
(1923 – 1974)
Z ULICE, KRESBA TUŠÍ 1946
Malby a kresby
190 zobrazení
2 200 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
27. 1. 2022 18:00
Václav Sivko
Prohlédnout autora
Lednová aukce aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů.
Aukční katalog
Československo 1946 kresba tuší signováno vpravo dole s datací 46 paspartováno a rámováno celkový rozměr 48,5 x 58 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript