vyvolávací cena: 2 200 CZK

139. VÁCLAV SIVKO (1923-1974) - Z ULICE, KRESBA TUŠÍ 1946

Československo 1946 kresba tuší signováno vpravo dole s datací 46 paspartováno a rámováno celkový rozměr 48,5 x 58 cm