#139

Václav Sivko
(1923 – 1974)

Z ULICE, KRESBA TUŠÍ 1946

VÁCLAV SIVKO (1923-1974) - Z ULICE, KRESBA TUŠÍ 1946
#139

Václav Sivko
(1923 – 1974)

Z ULICE, KRESBA TUŠÍ 1946

Malby a kresby
190 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Československo 1946 kresba tuší signováno vpravo dole s datací 46 paspartováno a rámováno celkový rozměr 48,5 x 58 cm