vyvolávací cena: 500 CZK

146. ALOIS MORAVEC (1899–1987)  - NA POLI, KOLOROVANÁ LITOGRAFIE

Československo cca 1930 akvarelem kolorovaná litografie signováno tužkou uprostřed dole paspartováno a rámováno celkový rozměr 28,1 x 33,7 cm