vyvolávací cena: 800 CZK

152. KAREL BENEŠ (1932-2021) - DÍVČÍ AKT "STOJÍCÍ DÍVKA"

Československo 1985 Původní litografie na papíře. Signováno a datováno tužkou vpravo dole. Číslováno 48/80. Paspartováno a rámováno. Celkový rozměr 55,2 cm x 44 cm.