vyvolávací cena: 4 500 CZK

3. ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941) - MOŘSKÉ VLNY S PLACHETNICÍ A PŘÍSTAVEM

Olej na plátně 32,5 x 45,5 cm Signováno vpravo dole Vzadu na plátně popis obrazu tužkou. Novější zlatý rám s tmavší patinou v horní a vnitřní části. Celkový rozměr 43 x 55 cm.