prodáno za: 1 500 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

32. IVAN LUKEŠ (1927-2010) - NEPOZNANÁ KRAJINA

Olej na plátně 82 x 62 cm Signováno vpravo dole Zlatý klenutý rám Celkový rozměr 96 x 76,5 cm.

*****5 1 500 CZK 27. 01. 2022 20:12:55