#33

J. EMLER - POHLED NA MĚSTEČKO S KOSTELNÍ VĚŽÍ

#33

163 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Československo 1930-1950 Olej na plátně 54,5 x 70,5 cm Signováno vpravo dole. Originální rám se zlatohnědou patinou a vnitřní bílou lištou. Celkový rozměr 71 x 88 cm.