vyvolávací cena: 3 000 CZK

37. HORSKÁ KRAJINA S KOSTELÍKEM

Německo nebo Rakousko 1920 - 1940 Olej na plátně fixovaném na kartonu 27,5 x 34,5 cm Nesignováno Vzadu na kartonu přípis tužkou: Maria Höffer, Zlabings (Slavonice) 21, razítko s názvem uměleckých potřeb pro výtvarníky: Pelikan.