Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#45
3
Josef Hlaváček
MILENCI JEDOUCÍ NA KONÍCH LESEM
#45
3
Josef Hlaváček
125 zobrazení
2 500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
27. 1. 2022 18:00
Josef Hlaváček
Prohlédnout autora
Lednová aukce aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů.
Aukční katalog
Olej na plátně 30,5 x 40,5 cm Signováno vpravo dole s datací 1916. Originální světlý a stříbrný patinovaný rám. Celkový rozměr 40 x 50 cm.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript