#45

Josef Hlaváček

MILENCI JEDOUCÍ NA KONÍCH LESEM

JOSEF HLAVÁČEK (nar. 1894) - MILENCI JEDOUCÍ NA KONÍCH LESEM
#45

Josef Hlaváček

125 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
27. 1. 2022 18:00

Olej na plátně 30,5 x 40,5 cm Signováno vpravo dole s datací 1916. Originální světlý a stříbrný patinovaný rám. Celkový rozměr 40 x 50 cm.