Čechy 1900 - 1920 Olej na plátně fixovaném na kartonu 22 x 16 cm Signováno vlevo dole. Originální patinovaný stříbrný rám s hnědou vnitřní linkou. Celkový rozměr 33,5 x 26,5 cm.