Olej na dřevě 25 x 37 cm Signováno vpravo dole Vzadu na dřevěné desce přípis tužkou: Trosky u Turnova č. 36. Stylový zlatý rám s reliéfním ornamentem akantů v horní části, vnitřní lišta s ornamentem palmety. Celkový rozměr 31,5 x 43,5 cm.