#7

Bedřich Ženíšek
(1872 – 1930)

KRAJINA S ČERVÁNKY A HRADEM TROSKY

BEDŘICH ŽENÍŠEK (1872-1930) - KRAJINA S ČERVÁNKY A HRADEM TROSKY
#7

Bedřich Ženíšek
(1872 – 1930)

385 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Olej na dřevě 25 x 37 cm Signováno vpravo dole Vzadu na dřevěné desce přípis tužkou: Trosky u Turnova č. 36. Stylový zlatý rám s reliéfním ornamentem akantů v horní části, vnitřní lišta s ornamentem palmety. Celkový rozměr 31,5 x 43,5 cm.