prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

71. HRNÍČEK S POUTNÍM MÍSTEM NA SVATÉ HOŘE

Československo 1918-1930 Bílý a barevný porcelán Upomínkový hrneček s vedutou poutního místa Svatá Hora u Příbrami s Pannou Marií a Ježíškem Centrální námět orámovaný květinami na perleťově lesklém podkladu Značeno zespodu zeleně jménem výrobce výška 9 cm

*****2 500 CZK 27. 01. 2022 20:26:02