#71

HRNÍČEK S POUTNÍM MÍSTEM NA SVATÉ HOŘE

#71

Porcelain
1 limit
215 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
27. 1. 2022 18:00

Československo 1918-1930 Bílý a barevný porcelán Upomínkový hrneček s vedutou poutního místa Svatá Hora u Příbrami s Pannou Marií a Ježíškem Centrální námět orámovaný květinami na perleťově lesklém podkladu Značeno zespodu zeleně jménem výrobce výška 9 cm