Československo 1918-1930 Bílý a barevný porcelán Upomínkový hrneček s vedutou poutního místa Svatá Hora u Příbrami s Pannou Marií a Ježíškem Centrální námět orámovaný květinami na perleťově lesklém podkladu Značeno zespodu zeleně jménem výrobce výška 9 cm