prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

80. DEKORATIVNÍ TALÍŘ S MOTIVEM TŘÍ GRÁCIÍ - WAHLISS, VÍDEŇ

Čechy, Trnovany u Teplic od roku 1899 Bílý, barevný, malovaný, zlacený porcelán Centrální medailon s motivem tří grácií v antickém šatu s květinovým věnečkem, nabízejících pohár vína a ovoce sedícímu mládenci Kobaltový okraj s malovaným zlatým ornamentem Značeno zespodu: modrý úl, červený erb s korunkou a nápisem Vienna, Made in Austria, zlatá čísla malířů Turn bei Teplitz, Trnovany u Teplic, Ernst Wahliss, Porzellan Wärenhäuser in Wien und London od roku 1899 průměr 30 cm

*****2 1 900 CZK 27. 01. 2022 20:28:47