vyvolávací cena: 5 000 CZK

117. Antonín Černoušek (6. 6. 1906 - ?) - Noční představení v cirkuse

Československo olej na dřevěné desce 66 x 91 cm signováno vlevo dole rám se zlatou patinou 88,5 x 108,5 cm velký obraz s námětem vstupu do cirkusového šapitó