Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#142
2
K. Pičman Kubistické zátiší se džbánem
#142
2
213 zobrazení
1 800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
8. 12. 2021 19:00
Prosincová aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů
Aukční katalog
Československo datováno 1930 barevný linoryt paspartováno a rámováno celkový rozměr 36,5 cm x 30,5 cm signováno a datováno tužkou vpravo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript