#142

K. Pičman Kubistické zátiší se džbánem

#142

213 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo datováno 1930 barevný linoryt paspartováno a rámováno celkový rozměr 36,5 cm x 30,5 cm signováno a datováno tužkou vpravo dole