prodáno za: 1 800 CZK
vyvolávací cena: 1 800 CZK

142. K. Pičman Kubistické zátiší se džbánem

Československo datováno 1930 barevný linoryt paspartováno a rámováno celkový rozměr 36,5 cm x 30,5 cm signováno a datováno tužkou vpravo dole

*****7 1 800 CZK 08. 12. 2021 18:52:22