#136

STŘÍBRNÝ MEDAILON SE ČTYŘLÍSTKEM

#136

12. 12. 2024 19:00

Střední Evropa 1910 - 1940. Stříbro, zelený email. Ryzost Ag 900/1000, celková hmotnost 1,60 g. Výška 18 mm, průměr 15 mm. Stříbrný kulatý přívěsek, medailonek, zdobený rmotivem čtyřlístku ručně malovaným zeleným emailem. Po obvodu jemná granulace. Značeno: platný český punc.