#29

SEDÍCÍ DÍVKA S PSÍKEM - RUČNĚ MALOVANÉ

#29

Porcelain
4 zobrazení
Vyvolávací cena
900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Čína, konec minulého století. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. V míšeňském stylu. Výška 19 cm, průměr podstavce 8,5 cm. Porcelánová figura ručně malované sedící dívky držící v jedné ruce Pekingského palácového psíka. Na kulatém podstavci se zlacenými florálními motivy. Značeno zespodu: napodobenina značky míšeňské porcelánky modré zkřížené meče.