Střední Evropa 1860 - 1880. Bílý, barevně ručně malovaný i jemně zlacený porcelán a biskvit. Výška 17,5 cm, rozměr podstavce 5,5 cm x 5,5 cm. Biskvitová ručně malovaná figura kráčejícího svatého Josefa v bohatě řaseném plášti držícího v pravé ruce velkou lilii. Na stylizovaném porcelánovém podstavci. Neznačeno.