#31

TANČÍCÍ GALANTNÍ PÁR - VOLKSTEDT, RUDOLSTADT, ALBERT STAHL & CO.

#31

Porcelain
4 zobrazení
Vyvolávací cena
2 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Volkstedt, Rudolstadt, po roce 1945. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Ve stylu značky Neapol. Výrobce: Albert Stahl & Co. Výška 19 cm, rozměr podstavce 13 cm x 9,5 cm. Porcelánové sousoší barevně ručně malovaného galantního páru v plesovém oděvu při tanci. Na stylizovaném oválném podstavci zdobeném silně zlacenými linkami a středovým pásem ornamentů. Značeno zespodu: značka imitující znak porcelánové manufaktury Neapol a vtlačená čísla.