#9

RŮŽOVÉ SOUSOŠÍ S TUČŇÁKY - SCHLAGENWALD

#9

Porcelain
18 zobrazení
Vyvolávací cena
1 300 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Čechy, Slavkov, 30. léta minulého století. Růžový a stříbřitý ručně malovaný porcelán. Výška 7 cm, rozměr podstavce 6,5 cm x 3,5 cm. Sousoší dvou tučňáků matky či otce (ve starosti o potomstvo se partneři střídají) s mládětem z růžového porcelánu s ručně malovaným stříbrným dekorem. Dvojice tučňáků stojí na obdélníkovém podstavci. Značeno zespodu: zlato-černá značka výrobce, vtlačené písmeno R a značka malíře.