#140

Ladislav Pichl | Sedící ženský akt + přípravná kresba uhlem

#140

Sochy a plastiky
326 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

patinovaná sádra a kresba uhlem na papíře
socha výška 47 cm, šířka 27 cm, kresba 45 x 33 cm
provenience
Československo
data autora
1923-1999

1960-1980 | patinovaná sádra a kresba uhlem na papíře | socha výška 47 cm, šířka 27 cm, kresba 45 x 33 cm | období a styl 60. let minulého století | socha sedící nahé ženy, nesignováno, kresba uhlem na papíře v paspartě - signovaná tužkou vlevo dole L. Pichl |