vyvolávací cena: 4 000 CZK

140. Ladislav Pichl | Sedící ženský akt + přípravná kresba uhlem

1960-1980 | patinovaná sádra a kresba uhlem na papíře | socha výška 47 cm, šířka 27 cm, kresba 45 x 33 cm | období a styl 60. let minulého století | socha sedící nahé ženy, nesignováno, kresba uhlem na papíře v paspartě - signovaná tužkou vlevo dole L. Pichl |

technika patinovaná sádra a kresba uhlem na papíře
rozměr socha výška 47 cm, šířka 27 cm, kresba 45 x 33 cm
provenience Československo
data autora 1923-1999