technika | patinovaná sádra a kresba uhlem na papíře |
rozměr | socha výška 47 cm, šířka 27 cm, kresba 45 x 33 cm |
provenience | Československo |
data autora | 1923-1999 |
1960-1980 | patinovaná sádra a kresba uhlem na papíře | socha výška 47 cm, šířka 27 cm, kresba 45 x 33 cm | období a styl 60. let minulého století | socha sedící nahé ženy, nesignováno, kresba uhlem na papíře v paspartě - signovaná tužkou vlevo dole L. Pichl |