technika | stříbro, alpaka |
rozměr | délka nože 21 cm, délka vidličky 17,5 cm |
provenience | Slovensko |
1920-1945 | leštěný stříbřený kov | délka nože 21 cm, délka vidličky 17,5 cm | šestiosobní příbory určené k rybím pokrmům, rukojeti v barokním tvaru na konci rozšířené, zdobené reliéfní linkou | značeno: firemní značka Sandrik v kruhu (Sandrik, rozeta, A.S. - alpaka, stříbro) | Dolné Hámre, Slovensko