vyvolávací cena: 4 000 CZK

165. Tři čínské malované výjevy z konce 19. století

1880-1900 | Čína | malba přírodními pigmenty na ručním papíře | rozměr jednotlivých obrázků 9,5 x 12,5 cm, celkový rozměr v rámu 62 x 29,5 cm | 1) motiv tanečníka a hráče na flétnu 2) motiv učence se sluhy nesoucími citeru 3) učená rozprava (Buddha a Lao-c´?) na pravé straně natržený

technika malba přírodními pigmenty na ručním papíře
rozměr rozměr jednotlivých obrázků 9,5 x 12,5 cm, celkový rozměr v rámu 62 x 29,5 cm
provenience Čína