vyvolávací cena: 24 900 CZK

173. Dřevěný řezbovaný dekorativní zlacený lustr z období biedermeieru - druhé rokoko

1840-1860 | Střední Evropa | dřevo, řezba, zlacení | výška 82 cm, šířka 75 cm | lustr v rokokovém historizujícím stylu pozdního biedermeieru a druhého rokoka | esovitě tvarovaná ramena, šest velkých spodních nesoucích tulejky na skleněné kryty žárovek - svíček, lustr bohatě zdobený řezbami s motivy rokají, akantů, rozvilin s úponky a rozetami, nově elektrifikovaný, funkční

technika dřevo, řezba, zlacení
rozměr výška 82 cm, šířka 75 cm
provenience Střední Evropa