prodáno za: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 1 600 CZK

176. Široký zlatý patinovaný rám s ozdobami a ornamentální vnitřní lištou čtvercového tvaru

1900-1930 | Čechy | dřevo, zlacení | vnitřní rozměr 66,5 x 60,5 cm, vnější rozměr 88,5 x 83 cm | rám zdobený v rozích velkým reliéfním ornamentem, vnitřní lišta zdobená jemným reliéfním dekorem | drobné oděrky na rámu

technika dřevo, zlacení
rozměr vnitřní rozměr 66,5 x 60,5 cm, vnější rozměr 88,5 x 83 cm
provenience Čechy

*****1 1 600 CZK 20. 10. 2021 18:04:00