#176

Široký zlatý patinovaný rám s ozdobami a ornamentální vnitřní lištou čtvercového tvaru

#176

Frames
237 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
20. 10. 2021 19:00

dřevo, zlacení
vnitřní rozměr 66,5 x 60,5 cm, vnější rozměr 88,5 x 83 cm
provenience
Čechy

1900-1930 | Čechy | dřevo, zlacení | vnitřní rozměr 66,5 x 60,5 cm, vnější rozměr 88,5 x 83 cm | rám zdobený v rozích velkým reliéfním ornamentem, vnitřní lišta zdobená jemným reliéfním dekorem | drobné oděrky na rámu