technika | dřevo, zlacení |
rozměr | vnitřní rozměr 66,5 x 60,5 cm, vnější rozměr 88,5 x 83 cm |
provenience | Čechy |
1900-1930 | Čechy | dřevo, zlacení | vnitřní rozměr 66,5 x 60,5 cm, vnější rozměr 88,5 x 83 cm | rám zdobený v rozích velkým reliéfním ornamentem, vnitřní lišta zdobená jemným reliéfním dekorem | drobné oděrky na rámu