technika | dřevo, řezba, zlacení |
rozměr | vnitřní rozměr 58,5 x 43,5 cm, vnější rozměr 73 x 58 cm |
provenience | Čechy |
1870-1920 | Čechy | rám zdobený řezbou na horní části - v rozích a uprostřed, vnitřní část rámu s jemným neorenesančním ornamentem, vnitřní část s reliéfní vlnovkou, vnitřní černá lakovaná lišta | místy poškozeno, kousek rámu chybí | vnitřní rozměr 58,5 x 43,5 cm, vnější rozměr 73 x 58 cm