#177

Rám s neorenesančním ornamentem ve zlatovínové barevnosti

#177

Frames
270 zobrazení
Vyvolávací cena: 900 Kč
20. 10. 2021 19:00

dřevo, řezba, zlacení
vnitřní rozměr 58,5 x 43,5 cm, vnější rozměr 73 x 58 cm
provenience
Čechy

1870-1920 | Čechy | rám zdobený řezbou na horní části - v rozích a uprostřed, vnitřní část rámu s jemným neorenesančním ornamentem, vnitřní část s reliéfní vlnovkou, vnitřní černá lakovaná lišta | místy poškozeno, kousek rámu chybí | vnitřní rozměr 58,5 x 43,5 cm, vnější rozměr 73 x 58 cm