prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

177. Rám s neorenesančním ornamentem ve zlatovínové barevnosti

1870-1920 | Čechy | rám zdobený řezbou na horní části - v rozích a uprostřed, vnitřní část rámu s jemným neorenesančním ornamentem, vnitřní část s reliéfní vlnovkou, vnitřní černá lakovaná lišta | místy poškozeno, kousek rámu chybí | vnitřní rozměr 58,5 x 43,5 cm, vnější rozměr 73 x 58 cm

technika dřevo, řezba, zlacení
rozměr vnitřní rozměr 58,5 x 43,5 cm, vnější rozměr 73 x 58 cm
provenience Čechy

*****1 1 100 CZK 20. 10. 2021 18:04:29
*****3 1 000 CZK 20. 10. 2021 18:04:16