#178

Stříbrný rám s řezanými rohy

Stříbrný rám s řezanými rohy
Stříbrný rám s řezanými rohy
Stříbrný rám s řezanými rohy
Stříbrný rám s řezanými rohy
Stříbrný rám s řezanými rohy
Stříbrný rám s řezanými rohy
#178

Stříbrný rám s řezanými rohy

Frames
227 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

dřevo, zlacené a stříbřené
vnitřní rozměr 50 x 70 cm, vnější rozměr 64,5 x 84,5 cm
provenience
Československo

1920-1940 | Československo | dřevo, zlatostříbrné barevnosti | vnitřní rozměr 50 x 70 cm, vnější rozměr 64,5 x 84,5 cm | rám zdobený reliéfní řezbou v rozích, uprostřed řezbou voluty, zlato stříbrná jemná barevnost | drobné oděrky na rámu