vyvolávací cena: 1 300 CZK

178. Stříbrný rám s řezanými rohy

1920-1940 | Československo | dřevo, zlatostříbrné barevnosti | vnitřní rozměr 50 x 70 cm, vnější rozměr 64,5 x 84,5 cm | rám zdobený reliéfní řezbou v rozích, uprostřed řezbou voluty, zlato stříbrná jemná barevnost | drobné oděrky na rámu

technika dřevo, zlacené a stříbřené
rozměr vnitřní rozměr 50 x 70 cm, vnější rozměr 64,5 x 84,5 cm
provenience Československo