#184

Zlatý zdobný rám s chromolitografií s motivem Zátiší s ovocem

#184

Frames
221 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

dřevo, zlacené / chromolitografie na papíře
vnitří rozměr 33 x 43 cm, vnější rozměr 47,5 x 58 cm
provenience
Čechy

1850-1890 | Čechy | dřevo, zlacené, chromolitografie na papíře | vnitří rozměr 33 x 43 cm, vnější rozměr 47,5 x 58 cm | rám zdobený v rozích reliéfním ornamentem, na horní straně perlovcem či granulací, střední část s dvojicí linek, vnitřní lišta s vodorovnými reliéfními linkami, uvnitř zarámovaná originální chromolitografie z druhé poloviny 19. století - motiv Zátiší s ovocem | drobné oděrky na rámu