#187

Dvě designové chromované židle s kulatým stolkem

#187

Furniture
262 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

chromovaný kov, kůže
rozměr stolu: výška 73,5 cm, průměr 92 cm, židle: výška 47 cm, 80 x 59 x 56 cm
provenience
Československo

1980-1995 | Československo | chromovaný kov, kůže | rozměr stolu: výška 73,5 cm, průměr 92 cm, židle: výška 47 cm, 80 x 59 x 56 cm | stolek s oválnou deskou, stojící na chromovaném sloupku a čtyřech vodorovných nohách, židle ve funkcionalistickém stylu z ohýbaných chromovaných trubek, opěrky, sedák a zadní opěradlo z masivní kůže v barvě světlé terakoty | Kovona