vyvolávací cena: 3 000 CZK

187. Dvě designové chromované židle s kulatým stolkem

1980-1995 | Československo | chromovaný kov, kůže | rozměr stolu: výška 73,5 cm, průměr 92 cm, židle: výška 47 cm, 80 x 59 x 56 cm | stolek s oválnou deskou, stojící na chromovaném sloupku a čtyřech vodorovných nohách, židle ve funkcionalistickém stylu z ohýbaných chromovaných trubek, opěrky, sedák a zadní opěradlo z masivní kůže v barvě světlé terakoty | Kovona

technika chromovaný kov, kůže
rozměr rozměr stolu: výška 73,5 cm, průměr 92 cm, židle: výška 47 cm, 80 x 59 x 56 cm
provenience Československo