vyvolávací cena: 3 900 CZK

37. Leo Haas (1901 - 1983) | Ležící akt zezadu

1946 | tuš, akvarel, kvaš na papíře | výřez pasparty 29 x 38 cm (celkový rozměr 51 x 60 cm) | signováno vpravo uprostřed, datováno 1946 | hnědý rám s paspartou a sklem

technika tuš, akvarel, kvaš na papíře
rozměr výřez pasparty 29 x 38 cm (celkový rozměr 51 x 60 cm)