vyvolávací cena: 4 000 CZK

40. František Srp - Přístav Baška | Přístav

1932 | akvarel na papíře | výřez pasparty 26,5 x 34,5 cm (celkový rozměr 43 x 51,5 cm) | signováno a datováno vlevo dole - Baška 1932 | stříbrný patinovaný rám s modrými linkami v profilu vnitřní části, s paspartou a sklem

technika akvarel na papíře
rozměr výřez pasparty 26,5 x 34,5 cm (celkový rozměr 43 x 51,5 cm)