#62

Emilie Tomanová | Novorozeně a hračky

#62

221 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

lept se žlutým podtiskem / papír
signováno tužkou vpravo dole
data autora
1933 - 1994

nedatováno | lept se žlutým podtiskem na papíře | 10,5 x 7,5 cm (26 x 21,7) cm | signováno tužkou vpravo dole | číslováno 19/50 | pasparta, sklo, rám