vyvolávací cena: 900 CZK

62. Emilie Tomanová | Novorozeně a hračky

nedatováno | lept se žlutým podtiskem na papíře | 10,5 x 7,5 cm (26 x 21,7) cm | signováno tužkou vpravo dole | číslováno 19/50 | pasparta, sklo, rám

technika lept se žlutým podtiskem / papír
signatura signováno tužkou vpravo dole
data autora 1933 - 1994