technika | lept se žlutým podtiskem / papír |
signatura | signováno tužkou vpravo dole |
data autora | 1933 - 1994 |
nedatováno | lept se žlutým podtiskem na papíře | 10,5 x 7,5 cm (26 x 21,7) cm | signováno tužkou vpravo dole | číslováno 19/50 | pasparta, sklo, rám