#16

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 786873

#16

Zlaté hodinky
1 limit
25 zobrazení
Aktuální cena
16 200 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 16 200 Kč
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1924 - 1925. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: Au 585/1000. Celková hmotnost 67,70 g. Průměr 50 mm. Zlaté masivní dvouplášťové kapesní hodinky. Okraj pouzdra zdobený reliéfním ornamentem. Zlatavý ciferník s modřenými ocelovými ručičkami a vteřinovkou, černé ručně malované arabské číslice. Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Pláště značené: ryzostí a PROBUS I.W.C.SCAFUSIA. Pláště číslované: 806751. Zlatý vnitřní plášť. s gravírovaním International Watch Co. Schaffhausen. Hodinový stroj značený PROBUS I.W.C SCAFUSIA a číslem 786873. Mikroregulace. Švýcarské puncy velká a malá veverka s písmenem B jako Bienne, švýcarský punc pro export do Německa koruna. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.