#26

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 701616

#26

Stříbrné hodinky
25 zobrazení
Vyvolávací cena
3 500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1918 - 1919. Stříbro. Ryzost Ag 800/1000. Celková hmotnost 90,80 g. Průměr 50mm. Stříbrné masivní dvouplášťové kapesní hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně černě a červeně malovanými arabskými číslicemi.Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Zlacené hodinové ručičky s vteřinovkou. Pláště značené: ryzostí a PROBUS I.W.C. SCAFUCIA. Pláště číslované: 750204. Vnitřní plášť s gravírovaným jménem slavného pražského hodináře L. Hainz, Prague a nápisem International Watch Schaffhausen. Hodinový strojek značen: PROBUS I.W.C. SCAFUSIA a číslován 711616. Mikroregulace. Švýcarské puncy velký a malý tetřev a německé puncy koruna a půlměsíc. Vlasová praklinka dole na ciferníku. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.