#9

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA
#9

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY - DOXA

Zlaté hodinky
29 zobrazení
Vyvolávací cena
13 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen, 20. léta minulého století. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost Au 585/1000. Celková hmotnost 65,15 g. Průměr 48 mm. Zlaté kapesní dvouplášťové hodinky s vnitřním pláštěm ze zlaceného kovu. Ciferník barvy champagne s kosočtverci. Zlaté ručičky a vteřinovka. Reliéfní zlaté číslice a černě ručně malované arabské číslice. se zlatými ručičkami a vteřinovkou, zlaté reliéfní arabské číslice. Zadní plášť zdobený gilošovaným ornamentem kosočtverce. Pláště značené: ryzostí, značkou výrobce a zlatými medailemi z mezinárodních výstav. Pláště číslované: 544620. Hodinový stroj se jménem výrobce, 16 RUBIS. Švýcarské puncy malá a velká veverka, švýcarský punc pro export do Německa koruna. Mikroregulace. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.