vyvolávací cena:
18 000 CZK

2020, 80x60cm, olej na papíře, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
15 000 CZK

2013, 61,5x70cm, olej na kartonu, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
15 000 CZK

1978, 50x50cm, kvaš, signováno PD, volný list

3 800 CZK
vyvolávací cena:
3 800 CZK

1993, 42x30cm, akvarel a tuš na kartonu, signováno PD, volný list

1 700 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

2019, 40x50cm, litografie, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
8 000 CZK

2011, 60x84cm, uhel na papíře, signováno zezadu, volný list

vyvolávací cena:
12 000 CZK

2015, 38x48cm, olej na kartonu, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
7 000 CZK

1979, 49x60cm, linoryt na papíře, signováno LD, volný list

vyvolávací cena:
5 500 CZK

2013, 56x42cm, barevné tuše na japonském papíru, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
5 000 CZK

2020, 60x40cm, akryl na ručním papíře, signováno zezadu, volný list

vyvolávací cena:
29 000 CZK

2016, 32x46,5cm, kombinovaná technika na papíře, signováno zezadu, volný list

vyvolávací cena:
16 000 CZK

2004, 56x74cm, kresba tuší, signováno PH, volný list

vyvolávací cena:
14 000 CZK

2017, 45x53cm, olej na kartonu, signováno PD, volný list

3 800 CZK
vyvolávací cena:
3 800 CZK

2004, 30,5x43cm, pastel a akvarel na kartonu, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
11 000 CZK

2020, 40x30x7,5cm, malířský objekt, akryl na plátně, autorský rám

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

2018, 40x50cm, litografie, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
5 500 CZK

2014, 42x56cm, barevné tuše na japonském papíru, signováno PD, volný list

vyvolávací cena:
15 000 CZK