prodáno za: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 3 800 CZK

14. Načeradský Jiří (1939 - 2014) - Venuše

2004, 30,5x43cm, pastel a akvarel na kartonu, signováno PD, volný list

*****5 3 800 CZK 18. 10. 2020 18:06:19