prodáno za: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 3 800 CZK

4. Načeradský Jiří (1939 - 2014) - Milenci

1993, 42x30cm, akvarel a tuš na kartonu, signováno PD, volný list

*****0 3 800 CZK 18. 10. 2020 18:01:50