banner

3.eAukce výtvarného umění

Online v 18:00

Výběr nejlepšího moderního a současného umění

Obrazy, sochy, fotografie

2.5.2021 od 18:00

Doporučené

Item image
Konečná cena:
91 000 Kč
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
.2015, 45x65cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno. Díla autora byla úspěšně dražena v aukčních síních Sotheby´s a Christie´s jako jediného českého umělce. Aukční rekord autora: 497.000,- Kč
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
2019, 150x100cm, olej a koláž na plátně, signováno zezadu, nerámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
2019, 25x20x15cm, socha, acrystal, dub
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
24 000 Kč
2020, 75x85cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno
Item image
Konečná cena:
80 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
2020, 105x95cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
89 000 Kč
1992, 80x140cm, olej na plátně, signováno PD, rámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
2021, 100x70cm, akryl na plátně, signováno dole uprostřed, nerámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
65 000 Kč
2020, 100x100cm, akryl na plátně, signováno na vrchní hraně, nerámováno
Item image
Konečná cena:
42 000 Kč
Vyvolávací cena:
42 000 Kč
2018, 100x130cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno
Item image
Konečná cena:
110 000 Kč
Vyvolávací cena:
110 000 Kč
1981, 116x81cm, olej na plátně, signováno LD, nerámováno