aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
16 000 CZK

2020, 90x90cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno. Dílo bylo prezentováno v seriálu..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1979, 57x65cm, linoryt, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

2018, 60x90cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

2018, 60x40cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 500 CZK

2017, 50x50cm, komb.technika na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
32 500 CZK

1980, 48x68cm, tempera na papíře, signováno PD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
55 000 CZK

2002, 74x59,5cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

2013, 50x40cm, oheň na kartonu, signatura dole uprostřed, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
35 000 CZK

2020, 101x92cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

2020, 61x47cm, akryl na linoleu a desce, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
28 000 CZK

2020, 110x100cm, olej na plátně, zlaceno, signováno PD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 400 CZK

2020, 90x70cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

2006, 29,7x41,8cm, lavírovaná tuš, karton, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
19 000 CZK

2020, 60x65cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
25 000 CZK

2019, 35x35x6cm, socha, železo, lak

aktuální cena:
13 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

2020, 60x50cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 300 CZK

2021, 28,5x41cm, olej na papíře, signováno zezadu, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

2019, 50x40cm, komb.technika na desce, signováno zezadu, nerámováno