aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1979, 57x65cm, linoryt, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 200 CZK

2002, 50x39cm, komb.tech. (lept, tuš), signováno, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

2012, 40x60cm, litografie, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 500 CZK

2017, 88x56cm, komb.tech. (lept, tisk z výšky, pastel), signováno, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

1979, 49x60cm, linoryt, signováno PD, volný list